Client

Deturner

Z naszego warsztatu wyjechał odpicowany branding!

Jak pewnie wiecie, jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji, dlatego też z niezwykłą przyjemnością przystąpiliśmy do pracy nad zbudowaniem kompletnej identyfikacji wizualnej dla producenta kosmetyków samochodowych. Założeniem było stworzenie oryginalnego produktu premium, który ma nawiązywać do klasyki motoryzacji, a zarazem wyróżniać się na rynku.

 

Rok

2020

Naming

Bardzo trudno znaleźć oryginalną nazwę z dostępną domeną w sieci (pl, com). Udało nam się sprostać temu zadaniu tworząc nazwę Deturner, czyli hybrydę słów pochodzących od nazwiska właścicieli oraz słowa detailing.

Drugim elementem było zaprojektowanie logo, które swoją formą inspirowane jest logotypami z klasycznych rajdów samochodowych. Aby zakomunikować jakość premium, w górnej części logotypu znajduje się herb, który tworzy sygnet ze złączonych liter D + T, czyli pierwszych liter nazwy marki oraz nazwiska właścicieli.

 

Etykiety

Kolejnym niezwykle istotnym elementem wizerunku było stworzenie stylowych etykiet dla produktów. Wybór padł na eleganckie satynowe wykończenie oraz metaliczne detale.

Produkty dzielą się na cztery podstawowe kategorie: Wheels, Interior, Exterior i Bodywork. Do każdej kategorii został dobrany indywidualny kolor oraz intuicyjna grafika.
Fani motoryzacji na pewno dostrzegą, że kolory nawiązują do znanych barw zespołów Formuły 1, a ikony do legend motoryzacji.

Strona internetowa

Po zbudowaniu podstawowych elementów identyfikacji wizualnej, czyli nazwy, logo oraz etykiet, przyszedł czas na stworzenie witryny internetowej. Strona www została zbudowana na systemie WordPress i spełnia podstawowe założenia UX i UI. Utrzymana jest w ciemnej tonacji, nawiązującej do kolorystyki marki.
Aby podkreślić jakość marki, zastosowaliśmy wiele elementów interaktywnych, oraz animacji, które przyciągają uwagę. Pomimo wielu efektów wizualnych strona otrzymała bardzo dobry wynik w teście prędkości Google.

» Zobacz realizację on-line

E-Commerce

E-commerce jest dziś podstawową formą sprzedaży produktów, stąd kolejnym etapem było utworzenie sklepu internetowego, w którym klient łatwo i szybko znajdzie produkty. Dobrze zaprezentowany produkt, wymaga odpowiednio przygotowanego zdjęcia, czyli packshot’u. Wszystkie obrazy na stronie zostały specjalnie przygotowane przez naszą agencję.

» Zobacz realizację on-line

Katalog

Na potrzeby kampanii promocyjnej przygotowaliśmy również katalog w formacie DL. Ulotka została zaprojektowana spójnie z całą identyfikacją, w ciemnych barwach. Wydrukowana na matowym papierze o wysokiej gramaturze co dodatkowo uszlachetnia produkt.

 

Wizytówka

Podczas biznesowych spotkań, niezwykle istotnym elementem jest moment wręczenia wizytówki, aby zapadła ona w pamięć klienta, warto by wyróżniała się na tle innych.
Dlatego wizytówki przygotowane dla Deturner są wykonane na starannie dobranym, naturalnym papierze barwionym w masie. Dodatkowo treści, które znajdują się na wizytówce naniesione są metoda Hot-stampingu, co nadaje eleganckie metaliczne wykończenie i doskonale kontrastuje z czarnym tłem. Podstawą identyfikacji jest spójność dlatego kartki z podziękowaniem, dołączane do zakupu wykonane zostały tą samą techniką.

Stwórzmy razem
coś wyjątkowego.

Skontaktuj się

© 2024 / BELGRAV / All Rights Reserved.